Результати прослуховувань

І категорія / баритон (ІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур) Бали (ІІ тур) Бали (сума)
1 СОКОЛОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР Херсон 18,16 18,40 36,56
2 КРИВСЬКИЙ ДАНИЇЛ Ужгород 18,00 20,50 38,50

I категорія / сопрано (ІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур) Бали (ІІ тур) Бали (сума)
1 КОШЕЛЄВА СОФІЯ Дніпро 21,83 23,66 45,49
2 IЛЬЧЕНКО ТЕТЯНА Київ 18,83 21,00 39,83
3 ЗІНЕВИЧ МАРИНА Херсон 19,66 20,16 39,82

ІІ категорія / баритон (ІІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали: I тур ІІ тур ІІІ тур Бали (сума)
1 МАТУШЕВСЬКИЙ ДЕМ’ЯН Київ 20,00 22,00 22,20 64,20
2 ТЛУЩ ВЛАДИСЛАВ Львів 18,80 20,83 20,60 60,23
3 ЯНКОВСЬКИЙ ВІКТОР Львів 19,80 21,00 18,20 59,00

II категорія / мецо-сопрано (ІІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали: І тур ІІ тур ІІІ тур Бали (сума)
1 ГУГА ОРИСЯ Львів 19,66 20,83 20,80 61,29

 Іванчук Соломія вибула з конкурсу за станом здоров'я.

II категорія / сопрано (ІІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали: I тур ІІ тур ІІІ тур Бали (сума)
1 ЛЕВИЦЬКА КАТЕРИНА Київ 19,66 20,83 20,80 61,29
2 ТВЕРДОВА ГАННА Київ 23,00 24,33 23,40 70,73
3 МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ Київ 20,75 21,66 21,80 64,21
4 ЛОПАТА ОКСАНА Львів 19,75 21,16 20,00 60,91

Список учасників, допущених до III туру конкурсу

ІІ КАТЕГОРІЯ / СОПРАНО  
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (сума)
1 ЛЕВИЦЬКА КАТЕРИНА Київ 40,49
2 ТВЕРДОВА ГАННА Київ 47,33
3 МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ Київ 42,41
4 ЛОПАТА ОКСАНА Львів 40,91
ІІ КАТЕГОРІЯ / МЕЦО-СОПРАНО  
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (сума)
1 ГУГА ОРИСЯ Львів 40,49
2 ІВАНЧУК СОЛОМІЯ Київ 42,66
ІІ КАТЕГОРІЯ / БАРИТОН  
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (сума)
1 МАТУШЕВСЬКИЙ ДЕМ’ЯН Київ 42,00
2 ТЛУЩ ВЛАДИСЛАВ Львів 39,63
3 ЯНКОВСЬКИЙ ВІКТОР Львів 40,80

II категорія / баритон (ІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур) Бали (ІІ тур) Бали (сума)
1 МАТУШЕВСЬКИЙ ДЕМ’ЯН Київ 20,00 22,00 42,00
2 ТЛУЩ ВЛАДИСЛАВ Львів 18,80 20,83 39,63
3 ЯНКОВСЬКИЙ ВІКТОР Львів 19,80 21,00 40,80

ІІ категорія / сопрано (ІІ тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур) Бали (ІІ тур) Бали (сума)
1 ГОРОДЕЦЬКА СОЛОМІЯ Львів 20,00 19,00 39,00
2 ГАШТОВА ОЛЕНА Дніпро 20,00 19,33 39,33
3 ЛЕВИЦЬКА КАТЕРИНА Київ 19,66 20,83 40,49
4 ТВЕРДОВА ГАННА Київ 23,00 24,33 47,33
5 СОЗАНСЬКА КВІТОСЛАВА Львів 19,50 19,50 39,00
6 МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ Київ 20,75 21,66 42,41
7 ВЕЛЬГОШ ОЛЬГА Львів 19,25 20,16 39,41
8 ЛОПАТА ОКСАНА Львів 19,75 21,16 40,91

Список учасників, допущених до участі у ІІ турі конкурсу

І КАТЕГОРІЯ / СОПРАНО
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур)
1 КОШЕЛЄВА СОФІЯ Дніпро 21,83
2 IЛЬЧЕНКО ТЕТЯНА Київ 18,83
3 ЗІНЕВИЧ МАРИНА Херсон 19,66
       
І КАТЕГОРІЯ / БАРИТОН
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур)
1 СОКОЛОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР Херсон 18,16
2 КРИВСЬКИЙ ДАНИЇЛ Ужгород 18,00
       
ІІ КАТЕГОРІЯ / СОПРАНО
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур)
1 ГОРОДЕЦЬКА СОЛОМІЯ Львів 20,00
2 ГАШТОВА ОЛЕНА Дніпро 20,00
3 ЛЕВИЦЬКА КАТЕРИНА Київ 19,66
4 ТВЕРДОВА ГАННА Київ 23,00
5 СОЗАНСЬКА КВІТОСЛАВА Львів 19,50
6 МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ Київ 20,75
7 ВЕЛЬГОШ ОЛЬГА Львів 19,25
8 ЛОПАТА ОКСАНА Львів 19,75
       
ІІ КАТЕГОРІЯ / МЕЦО-СОПРАНО
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур)
1 ПЕТРІВ МАРІЯ Львів 17,66
2 ГУГА ОРИСЯ Львів 19,66
3 ІВАНЧУК СОЛОМІЯ Київ 21,33
       
ІІ КАТЕГОРІЯ / БАРИТОН
Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали (I тур)
1 МАТУШЕВСЬКИЙ ДЕМ’ЯН Київ 20,00
2 ТЛУЩ ВЛАДИСЛАВ Львів 18,80
3 ЯНКОВСЬКИЙ ВІКТОР Львів 19,80

(З ІІ категорії «тенор» до участі у другому турі не допущено жодного учасника).

Дирекція конкурсу.

 

ІІ категорія / тенор (І тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали
1 КУТЕПОВ СЕРГІЙ Львів 15,33
2 ВИШНЯКОВ ЄВГЕНІЙ Дніпро 15,5
3 ПОГОСЯН ВАНДАММ Тернопіль 15,33

І категорія / баритон (І тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали
1 СОКОЛОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР Херсон 18,16
2 ЩИГІЛЬ ВОЛОДИМИР Львів 16,66
3 КРИВСЬКИЙ ДАНИЇЛ Ужгород 18
4 КИЦКАЙ ІГОР Тернопіль 17

I категорія / сопрано (І тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали
1 КОШЕЛЄВА СОФІЯ Дніпро 21,83
2 БАІРОВА ОЛЬГА Херсон 16,83
3 IЛЬЧЕНКО ТЕТЯНА Київ 18,83
4 ЗІНЕВИЧ МАРИНА Херсон 19,66

ІІ категорія / баритон (І тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали
1 МАТУШЕВСЬКИЙ ДЕМ’ЯН Київ 20.00
2 КРУЧКЕВИЧ ВОЛОДИМИР Львів 18.25
3 ТЛУЩ ВЛАДИСЛАВ Львів 18.80
4 ЯНКОВСЬКИЙ ВІКТОР Львів 19.80
5 ГАЛАВАЙ АНДРІЙ Івано-Франківськ 18.20

II категорія / сопрано (І тур)

Прізвище, ім’я конкурсанта Місто Бали
1 ГОРОДЕЦЬКА СОЛОМІЯ Львів 20.00
2 ГАШТОВА ОЛЕНА Дніпро 20.00
3 БАЗОВСЬКА АННА Івано-Франківськ 15.00
4 БАБ'ЯК НАТАЛІЯ Львів 17.33
5 ЛЕВИЦЬКА КАТЕРИНА Київ 19.66
6 ГУСЄВА МАРГАРИТА Дніпро 15.75
7 СІКОРСЬКА СВІТЛАНА Одеса 16.50
8 ТВЕРДОВА ГАННА Київ 23.00
9 СОЗАНСЬКА КВІТОСЛАВА Львів 19.50
10 ЛИСЕНКО ТЕТЯНА Одеса 18.25
11 КОГУТ ЮЛІЯ Львів 18.00
12 МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ Київ 20.75
13 ВЕЛЬГОШ ОЛЬГА Львів 19.25
14 МИКОЛАЙЧУК НАДІЯ Дніпро 18.25
15 ЛОПАТА ОКСАНА Львів 19.75