Результати конкурсу / Contest Results

Оголошуємо результати Конкурсу! / We announce results of Competition!

Лауреати та дипломанти
КОНКУРСУ МОЛОДИХ ВОКАЛІСТІВ
імені ВАСИЛЯ СЛІПАКА
2019 року

PRIZE WINNERS
Of The Wassyl SLIPAK Young Vocalists Competition
2019

II КАТЕГОРІЯ / II CATEGORY

GRAND PRIX

Інна ФЕДОРІЙ / Inna FEDORII
(ІІ category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Людмила БОЖКО / Lyudmyla BOZHKO
pianist - Аліна Шевченко / Alina Shevchenko

I PRIZE

Максим НАЗАРЕНКО / Maksym NAZARENKO
(ІІ category, Baritone, UKRAINE)
Professor - Геннадій КАБКА / Gennadiy KABKA
pianist - Олексій Бєглєцов / Oleksii Bieglietsov

II PRIZE

Георгій ВЕШАПІДЗЕ / Georgiy VESHAPIDZE
(ІІ category, Baritone, UKRAINE)
Professor - Тамара КОВАЛЬ / Tamara KOVAL
pianist - Олена Мозіль / Olena Mozil

II PRIZE

Роман ПЕРЕВЕРТУН / Roman PEREVERTUN
(ІІ category, Baritone, UKRAINE)
Professor - Геннадій КАБКА / Gennadiy KABKA
pianist - Олексій Бєглєцов / Oleksii Bieglietsov

III PRIZE

Ірина ВАЩЕНКО / Iryna VASHCHENKO
(ІІ category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Лідія СТЕЦЮН / Lidiya STETSIUN
Pianist - Марія Тальвінська / Mariia Talvinska

III PRIZE

Пьотр КАЛІНА / Piotr KALINA
(ІІ category, Tenor, POLAND)
Professor - Здіслав МАДЕЙ / Zdislaw MADEY
pianist - Ольга Цимбалюк / Olha Tsymbaliuk

DIPLOMA

Мар'яна БЕРЕЗЯК / Mar'iana BEREZIAK
(ІІ category, Mezzo-soprano, UKRAINE)
Professor - Василь ДУДАР / Vasyl DUDAR
концертмейстер - Габріела Асталош / Gabriela Astalosh

DIPLOMA

ЛЮ Тао / LIU Tao
(ІІ category, Tenor, CHINA)
Professor - Олександр ГУРЕЦЬ / Oleksandr HURETS
pianist - Діна Єлізарова / Dina Yelizarova

І КАТЕГОРІЯ / I CATEGORY

I PRIZE

Даніель СЕМСІЧКО / Daniel SEMSICHKO
(І category, Baritone, UKRAINE)
Professor - Надія ПІДГОРОДСЬКА/ Nadiia PIDHORODSKA
pianist - Іванна Томчич / Ivanna Tomchych

II PRIZE

Теона ТОДУА / Teona TODUA
(І category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Ольга НАГОРНА / Olha NAHORNA
pianist - Михайло Мерзлікін / Mykhailo Merzlikin

II PRIZE

Анатолій-Артем КОНОПЛЯНИК / Anatolii-Artem KONOPLIANYK
(І category, Bass, UKRAINE)
Professor - Василь ДУДАР / Vasyl DUDAR
pianist - Ольга Козлан / Olha Kozlan

III PRIZE

Анжеліка БОНДАРЧУК / Anzhelika BONDARCHUK
(І category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Юлія Худієнко / Yuliia KHUDIIENKO
pianist - Олена Мозіль / Olena Mozil

III PRIZE

Ольга МЕЛЬНИЧУК / Olha MELNYCHUK
(І category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Наталія МЕЛЬНИЧУК / Nataliia MELNYCHUK
pianist - Тетяна Грабовська / Tetiana Hrabovska

DIPLOMA

Анастасія САВАРИНА / Anastasiia SAVARYNA
(І category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Надія ПІДГОРОДСЬКА / Nadiia PIDHORODSKA
pianist - Іванна Томчич / Ivanna Tomchych

DIPLOMA

Захарій ПАЛІЙ / Zakharii PALII
(І category, Bass, UKRAINE)
Professor - Олександр ДЯЧЕНКО / Oleksandr DIACHENKO
pianist - Наталія Королько / Nataliia Korolko

DIPLOMA

Дар'я АКУЛОВА / Dar’ia AKULOVA
(І category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Світлана ДОБРОНРАВОВА / Svitlana DOBRONRAVOVA
pianist - Михайло Мерзлікін / Mykhailo Merzlikin

DIPLOMA

Ангеліна ТРУШЕВСЬКА / Anhelina TRUSHEVSKA
(І category, Soprano, UKRAINE)
Professor - Олександр ДЯЧЕНКО / Oleksandr DIACHENKO
pianist - Наталія Королько / Nataliia Korolko